Potencja – Głosowanie internautów na najlepsze tabletki na potencję, eron plus, permen vigrax, – jakie tabletki na potencję są najlepsze zdaniem internautów.

Jak powiększyć penisa – sposoby na powiększanie penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Martwi Cię, że jego rozmiar jest za mały? Długość oraz grubość penisa można powiększyć różnymi sposobami. Możliwe jest również niwelowanie krzywizn członka. Poniżej przedstawiamy 4 metody powiększenie penisa, domowe sposoby, ćwiczenia i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

1. Tabletki powiększające penisa

Działanie tabletek na powiększanie penisa działa na zasadzie zwiększania chłonności ciał jamistych członka. Ciała jamiste wypełniają się krwią podczas podniecenia co powoduje erekcję. U mężczyzn procentowa zmiana rozmiaru członka w stanie spoczynku do erekcji może się znacznie różnić, ale średnio podczas erekcji penis zwiększa się średnio o 100%. Oznacza to, że jeśli nasz członek ma podczas spoczynku 7 cm to w stanie wzwodu będzie miał 14 cm.

W kategorii tabletek na powiększenie penisa mamy do dyspozycji wiele specyfików o różnym składzie, cenie i działaniu. Największym zaufaniem wśród konsumentów odznaczają się tabletki Member XXL. Nie ma tu chemii – skład jest naturalny i żadnych cudownych obietnic. Zasada działania tabletek jest prosta, należy stosować się jedynie do zaleceń na ulotce produktu.

Member XXL - tabletki na powiększenie penisa

Produkt dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej – dowiedz się więcej na stronie producenta. Zamawiając na stronie producenta masz pewność, że zamawiasz oryginalny produkt i masz gwarancję efektów – jeśli ich nie uzyskasz producent zwróci Ci pieniądze. Gwarancja satysfakcji jest ważna w ciągu 90 dni od otrzymania produktu.

Member XXL to:

  • członek dłuższy nawet o dodatkowe 8 cm
  • efekty już po 2 tygodniach stosowania produktu
  • gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy
  • szybka dostawa – 48h
  • dyskretna przesyłka
  • naturalny skład – brak skutków ubocznych
  • wysokie oceny konsumentów – ponad 96% pozytywnych opinii
  • maksymalny efekt po 6 miesiącach kuracji

Dowiedz się więcej i zamów Member XXL w najniższej cenie!

2. Kwas hialuronowy

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu pod skórę penisa danej ilości kwasu oraz odpowiednie jej rozprowadzenie, co zapewnia efekt w postaci 3-4 dodatkowych centymetrów długości oraz 2-3 centymetrów grubości. Jest to zależne od wymiarów początkowych penisa – przed zabiegiem, im większy rozmiar przed zabiegiem, tym większe efekty można uzyskać. Efekty utrzymują się na około rok, po czym należy powtórzyć zabieg jeśli chcemy utrzymać przyrost.

Niestety zabieg jest dosyć drogi i w dobrych klinikach kosztuje około 4000-5000 zł. Powiększenie członka w ten sposób niesie ze sobą również możliwość powstania skutków ubocznych – reakcji alergicznej czy problemów związanych z nieodpowiednim wprowadzeniem kwasu – zaleca się wykonywanie zabiegów jedynie u specjalisty.

Po wykonaniu zabiegu zaleca się wstrzemięźliwość seksualną a także wykonywanie odpowiednich masaży członka, tak żeby kwas hialuronowy się odpowiednio ułożył.

3. Ćwiczenia na powiększanie członka

Jak powiększyć członka domowymi sposobami? Wiele osób pozytywnie wypowiada się odnośnie ćwiczeń na powiększanie penisa. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że metoda jest całkowicie bezpłatna. Oczywiście musimy mieć bardzo dużo samozaparcia i systematyczności, ponieważ ćwiczenia należy wykonywać codziennie, a efekty widać po kilku miesiącach ich wykonywania.

Istnieje wiele ćwiczeń powiększających penisa, ale wszystkie opierają się na takiej samej zasadzie – rozciągamy penisa, przytrzymujemy w takiej pozycji i rozluźniamy. Do ćwiczeń są używane również odpowiednie żele nawilżające. Wykonywanie takich czynności bez użycia żeli może prowadzić do mikro-urazów oraz otarć, które nie tylko są bolesne, ale sprzyjają także rozwojowi infekcji intymnych.

Do dyspozycji są również tak zwane ekspandery na powiększanie penisa, które działają na zasadzie trakcji – na członka zakłada się odpowiednie urządzenia i nosi przez kilka godzin w ciągu dnia. W ten sposób rozciągamy penisa lub niwelujemy jego krzywizny – jeśli posiadamy taki problem.

4. Operacja powiększenia penisa

Innym, ale zdecydowanie najbardziej inwazyjnym sposobem na powiększenie penisa jest zabieg chirurgiczny wykonywany pod okiem specjalisty. Operacja polega na wyłonieniu spod powłok części penisa, która przytwierdzona jest do kości ogonowej. Dzięki temu możliwe jest zyskanie kilku dodatkowych centymetrów. Mimo że zabieg jest inwazyjny, pacjent może opuścić szpital już na drugi dzień po jego wykonaniu.

Operacyjne powiększanie penisa to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda pozwalająca pozbyć się kompleksów wynikających z małego członka. Niestety technika ta niesie za sobą ryzyko wystąpienia powikłań jak np. zaburzenia erekcji. W związku z powyższym mężczyzna decydujący się na zabieg powinien wybrać renomowaną klinikę, w której pracuje wykwalifikowany personel medyczny mający doświadczenie w tego typu operacjach.

Mężczyźni, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak powiększyć penisa, mają do dyspozycji kilka opcji. Zdecydowanie najpopularniejszą z nich są tabletki, dzięki którym możliwe jest zwiększenie rozmiaru członka w sposób dyskretny i całkowicie naturalny. Wielu mężczyzn przyznaje, że dobre efekty daje stosowanie zarówno tabletek jak i pompek powiększających penisa np. Bathmate. Powiększenie członka kwasem hialuronowym czy z udziałem ingerencji chirurgicznej, to metody najskuteczniejsze, ale zdecydowanie rzadziej wybierane ze względu na możliwe powikłania.

Aktualizacja 17.02.2019

Początkowo artykuł opisywał 3 metody pozwalające na powiększanie penisa. Wasze komentarze i nadesłane wiadomości natchnęły naszą redakcję do wyszukania informacji na temat kolejnych metod. Sprawdźmy co jeszcze stosujecie na kompleks małego przyrodzenia.

5. Powiększ penisa wizualnie

Metoda numer 5 pozwala nam na bezpłatne (no może nie do końca bo musimy zaopatrzyć się w maszynkę do golenia i jakąś piankę) powiększenie rozmiaru przyrodzenia. To kolejny domowy sposób na powiększenie członka. Mianowicie chodzi o to, że członek nieogolony, zarośnięty włosami jest po części nimi zakryty i wygląda na mniejszy, krótszy niż taki, który widzimy bez owłosienia łonowego. Do tego wiele partnerek preferuje wygolone miejsca intymne, dlatego warto się nad tym zastanowić.

Miejsca są oczywiście bardzo wrażliwe dlatego początkowo warto przystrzyc długie włosy zwykłą maszynką elektryczną, a później poprawić maszynką jednorazową. Do dyspozycji mamy również specjalne żele do golenia miejsc intymnych, które pozwalają uniknąć podrażnień.

Jak powiększyć penisa?

Spośród dostępnych metod warto wybrać taką, która spełni nasze oczekiwania, będzie dostosowana do naszych potrzeb i możliwości finansowych. Jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy możemy po prostu wykonywać ćwiczenia, które nie są trudne. Oczywiście ta opcja ma swoje wady, na efekty trzeba czekać długo i nie są one zbyt spektakularne.

Bardzo dobry stosunek ceny do jakości i efektów zapewniają tabletki na powiększanie penisa. To bardzo prosta metoda, która nie sprawia nam problemów, wszystko co musimy zrobić to jedynie łykać tabletki. Efekty stosowania są widoczne dosyć szybko i możemy uzyskać kilka dodatkowych centymetrów. Dobre tabletki posiadają sprawdzony skład i nie powinny powodować skutków ubocznych.

Dużą popularnością cieszą się również pompki próżniowe. Oczywiście aby były one bezpieczne należy przede wszystkim wybrać dobry produkt, a do tego pilnować odpowiedniego ich stosowania. Ciśnienie podczas pracy nie może być za wysokie, ponieważ możemy uszkodzić penisa podczas jego rozciągania. Wadą jest również to, że aby utrzymać efekty rozciągania musimy korzystać z nich regularnie. Same ćwiczenia należy powtarzać każdego dnia.

Wielkość penisa a satysfakcja partnerki

Przed wybraniem metody i rozpoczęciem kuracji, należy zadać sobie pytanie dlaczego interesuje nas powiększenie penisa. Czy robimy to wyłącznie dla siebie i chcemy pozbyć się kompleksów czy zmiana podyktowana będzie szczęściem i zadowoleniem naszej partnerki.

Pamiętajmy, że nie można przesadzać i powiększać rozmiar penisa – jego długość czy grubość dla zabawy. Wiele partnerek w różnego rodzaju ankietach wskazuje, że mężczyźni posiadający większe przyrodzenie są bardziej atrakcyjni i zapewniają im lepszą satysfakcję podczas seksu. Jednak zbyt duży rozmiar członka może być także przeszkodą – powodować ból podczas zbliżenia i niechęć do współżycia.

Często to nie długość penisa jest problemem do uzyskania satysfakcji przez oboje partnerów, ale nieodpowiednia technika czy też takie problemy jak zaburzenia erekcji czy też przedwczesny wytrysk. Warto rozmawiać ze swoją partnerką odnośnie życia intymnego, pozwoli to uniknąć wielu problemów i nieporozumień, a także sprawi, że życie seksualne będzie bardziej udane.

Źródło: https://fitynka.pl/jak-powiekszyc-penisa/

A ty jaką metodę powiększania penisa wybierasz? Podziel się swoją opinią poniżej:

3 Responses to Jak powiększyć penisa – sposoby na powiększanie penisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *