Potencja – Głosowanie internautów na najlepsze tabletki na potencję, eron plus, permen vigrax, – jakie tabletki na potencję są najlepsze zdaniem internautów.

Cupido max opinie, cena, skutki uboczne, skład tabletek na potencje

Cupido max to środek dla mężczyzn pragnących wspomóc swoja sprawność seksualną.

cupido maxCupido max- skład

  • tribulus terrestis– inaczej nazywany buzdygankiem ziemnym. Jest używany medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie  jako silny afrodyzjak. W medycynie zachodniej jest stosowany przed wszystkim w preparatach podnoszących potencję i wspomagających erekcję. Buzdyganek ma za zadani także zwiększenie pożądania oraz wrażliwości na doznania.
  • witamina E (tokoferol)– odpowiada za ochronę organizmu przed utleniaczami, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, wspomaga leczenie miażdżycy, chroni serce, a także leczy niepłodności u mężczyzn.
  • wyciąg z czosnku– ma działanie antyseptyczne i antygrzybiczne. Poprawia odporność organizmu i wspomaga układ krążenia- pomaga to w poprawieniu jakości erekcji.
  • fruktoza– materiał energetyczny odżywiający organizm.
  • muira-puama– wyciąg pozyskiwany z krzewów rosnących w dorzeczu Amazonki. Od wieków wykorzystywany w tradycyjnej indiańskiej medycynie, ma za zadanie zawęszenie libida i pomoc w zaburzeniach erekcji. Wykazuje działania energetyzujące.
  • korzeń żeń-szenia– w tradycyjnej medycynie chińskiej od wieków ceniony był za poprawę zarówno fizycznych jak i psychicznych funkcji organizmu. Jego właściwości afrodyzjakalne potwierdzone zostały w badaniach klinicznych, podobnie jak jego skuteczność w leczeniu zaburzeń seksualnych.

    >Sprawdź porównanie skuteczności tabletek na potencję – Kliknij tutaj<

 

Cupido max- działanie produktu

Jak deklaruje producent preparat ma działanie pobudzające, poprawiające sprawność seksualną. Wspomaga w naturalnych sytuacjach intymnych, nie powodując sztucznie wywołanego wzwodu. Przeznaczony jest dla osób z zaburzeniami erekcji spowodowanymi różnymi czynnikami. Zwiększa gotowość na odbycie stosunku, a także wydłuża czas jego trwania i pozwala na zwiększenie częstotliwości zbliżeń. Charakteryzuje się naturalnym, ziołowym składem, który oprócz stymulacji ma za zadanie odżywienie i na energetyzowanie organizmu.

Suplement zwiększa siły witalne, pozwala odczuwać silniejsze pożądanie oraz uwrażliwia na bodźce seksualne. Jego stosowanie to lepsza potencja. Cupido max to produkt działający doraźnie- oznacza to, że należy przyjąć kapsułkę na godzinę przed stosunkiem. Producent deklaruje 24 godzinny okres działania leku.

Do rzadko występujących skutków ubocznych zalicza się: zaczerwienie twarzy oraz okresową suchość w jamie ustnej. Choć skład preparatu oparty jest na naturalnych wyciągach ziołowych, nie należy przyjmować go przy chorobach układu krążenia, nadciśnieniu tętniczym i niewydolności serca. Co ważne leku nie wolno łączyć z alkoholem.

Cupido max opinie

Użytkownicy produktu są wysoce zadowoleni z jego skuteczności. Można odnaleźć komentarze, w których skarżą się na problemy z dostępnością leku. Warto wspomnieć, że są to problemy rozwiązane już przez producenta. Na forach poświęconych preparatom podnoszącym potencje Cupido max ma opinię jednego z najlepiej działających środków dostępnych bez recepty.

Cupido max cena

Preparat jest ogólnodostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Cena jednej kapsułki waha się pomiędzy 40-50 zł, za trzy kapsułki zapłacimy od 90 do 120 zł.

>Sprawdź porównanie skuteczności tabletek na potencję – Kliknij tutaj<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *