Potencja – Głosowanie internautów na najlepsze tabletki na potencję, eron plus, permen vigrax, braveran – jakie tabletki na potencję i erekcję są najlepsze zdaniem internautów. Potencja, erekcja – najlepszy wybór!

Cupido max opinie, cena, skutki uboczne, skład tabletek na potencje

Cupido max to środek dla mężczyzn pragnących wspomóc swoja sprawność seksualną.

cupido maxCupido max- skład

  • tribulus terrestis– inaczej nazywany buzdygankiem ziemnym. Jest używany medycynie chińskiej i indyjskiej Ayurvedzie  jako silny afrodyzjak. W medycynie zachodniej jest stosowany przed wszystkim w preparatach podnoszących potencję i wspomagających erekcję. Buzdyganek ma za zadani także zwiększenie pożądania oraz wrażliwości na doznania.
  • witamina E (tokoferol)– odpowiada za ochronę organizmu przed utleniaczami, wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, wspomaga leczenie miażdżycy, chroni serce, a także leczy niepłodności u mężczyzn.
  • wyciąg z czosnku– ma działanie antyseptyczne i antygrzybiczne. Poprawia odporność organizmu i wspomaga układ krążenia- pomaga to w poprawieniu jakości erekcji.
  • fruktoza– materiał energetyczny odżywiający organizm.
  • muira-puama– wyciąg pozyskiwany z krzewów rosnących w dorzeczu Amazonki. Od wieków wykorzystywany w tradycyjnej indiańskiej medycynie, ma za zadanie zawęszenie libida i pomoc w zaburzeniach erekcji. Wykazuje działania energetyzujące.
  • korzeń żeń-szenia– w tradycyjnej medycynie chińskiej od wieków ceniony był za poprawę zarówno fizycznych jak i psychicznych funkcji organizmu. Jego właściwości afrodyzjakalne potwierdzone zostały w badaniach klinicznych, podobnie jak jego skuteczność w leczeniu zaburzeń seksualnych.

    >Sprawdź porównanie skuteczności tabletek na potencję – Kliknij tutaj<

 

Cupido max- działanie produktu

Jak deklaruje producent preparat ma działanie pobudzające, poprawiające sprawność seksualną. Wspomaga w naturalnych sytuacjach intymnych, nie powodując sztucznie wywołanego wzwodu. Przeznaczony jest dla osób z zaburzeniami erekcji spowodowanymi różnymi czynnikami. Zwiększa gotowość na odbycie stosunku, a także wydłuża czas jego trwania i pozwala na zwiększenie częstotliwości zbliżeń. Charakteryzuje się naturalnym, ziołowym składem, który oprócz stymulacji ma za zadanie odżywienie i na energetyzowanie organizmu.

Suplement zwiększa siły witalne, pozwala odczuwać silniejsze pożądanie oraz uwrażliwia na bodźce seksualne. Jego stosowanie to lepsza potencja. Cupido max to produkt działający doraźnie- oznacza to, że należy przyjąć kapsułkę na godzinę przed stosunkiem. Producent deklaruje 24 godzinny okres działania leku.

Do rzadko występujących skutków ubocznych zalicza się: zaczerwienie twarzy oraz okresową suchość w jamie ustnej. Choć skład preparatu oparty jest na naturalnych wyciągach ziołowych, nie należy przyjmować go przy chorobach układu krążenia, nadciśnieniu tętniczym i niewydolności serca. Co ważne leku nie wolno łączyć z alkoholem.

Cupido max opinie

Użytkownicy produktu są wysoce zadowoleni z jego skuteczności. Można odnaleźć komentarze, w których skarżą się na problemy z dostępnością leku. Warto wspomnieć, że są to problemy rozwiązane już przez producenta. Na forach poświęconych preparatom podnoszącym potencje Cupido max ma opinię jednego z najlepiej działających środków dostępnych bez recepty.

Cupido max cena

Preparat jest ogólnodostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych. Cena jednej kapsułki waha się pomiędzy 40-50 zł, za trzy kapsułki zapłacimy od 90 do 120 zł.

>Sprawdź porównanie skuteczności tabletek na potencję – Kliknij tutaj<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *