Potencja – Głosowanie internautów na najlepsze tabletki na potencję, eron plus, permen vigrax, braveran – jakie tabletki na potencję i erekcję są najlepsze zdaniem internautów. Potencja, erekcja – najlepszy wybór!

Jak powiększyć penisa – 3 sposoby na powiększanie penisa

Zastanawiasz się jak powiększyć penisa? Martwi Cię, że jego rozmiar jest za mały? Długość oraz grubość penisa można powiększyć różnymi sposobami. Możliwe jest również niwelowanie krzywizn członka. Poniżej przedstawiamy 5 metod powiększenie penisa, domowe sposoby, ćwiczenia i nie tylko. Zapraszamy do lektury.

1. Tabletki powiększające penisa

Działanie tabletek na powiększanie penisa działa na zasadzie zwiększania chłonności ciał jamistych członka. Ciała jamiste wypełniają się krwią podczas podniecenia co powoduje erekcję. U mężczyzn procentowa zmiana rozmiaru członka w stanie spoczynku do erekcji może się znacznie różnić, ale średnio podczas erekcji penis zwiększa się średnio o 100%. Oznacza to, że jeśli nasz członek ma podczas spoczynku 7 cm to w stanie wzwodu będzie miał 14 cm.

W kategorii tabletek na powiększenie penisa mamy do dyspozycji wiele specyfików o różnym składzie, cenie i działaniu. Największym zaufaniem wśród konsumentów odznaczają się tabletki Member Xxl. Nie ma tu chemii – skład jest naturalny i żadnych cudownych obietnic. Zasada działania tabletek jest prosta, należy stosować się jedynie do zaleceń na ulotce produktu.

Produkt dostępny jest jedynie w sprzedaży internetowej – dowiedz się więcej na stronie producenta. Zamawiając na stronie producenta masz pewność, że zamawiasz oryginalny produkt i masz gwarancję efektów – jeśli ich nie uzyskasz producent zwróci Ci pieniądze. Gwarancja satysfakcji jest ważna w ciągu 90 dni od otrzymania produktu.

Member Xxl to:

  • członek dłuższy nawet o dodatkowe 8cm
  • efekty już po 2 tygodniach stosowania produktu
  • gwarancja skuteczności lub zwrot pieniędzy
  • szybka dostawa – 48h
  • dyskretna przesyłka
  • naturalny skład – brak skutków ubocznych
  • wysokie oceny konsumentów –  ponad 99% pozytywnych opinii
  • maksymalny efekt po 6 miesiącach kuracji

Dowiedz się więcej i zamów Member XXL NAJTANIEJ!!!

2. Kwas hialuronowy

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu pod skórę penisa odpowiedniej ilości kwasu oraz odpowiednie jej rozprowadzenie, co zapewnia efekt w postaci 3-4 dodatkowych centymetrów długości oraz 2-3 centymetrów grubości. Efekty utrzymują się na około rok, po czym należy powtórzyć zabieg jeśli chcemy utrzymać efekt.

Niestety zabieg jest dosyć drogi i w dobrych klinikach kosztuje około 4000zł. Powiększenie członka w ten sposób niesie ze sobą również możliwość powstania skutków ubocznych – reakcji alergicznej czy problemów związanych z nieodpowiednim wprowadzeniem kwasu – zaleca się wykonywanie zabiegów jedynie u specjalisty.

3. Ćwiczenia na powiększanie członka

Wiele osób pozytywnie wypowiada się odnośnie ćwiczeń na powiększanie penisa. Wiąże się to przede wszystkim z tym, że metoda jest całkowicie bezpłatna. Oczywiście musimy mieć bardzo dużo samozaparcia i systematyczności, ponieważ ćwiczenia należy wykonywać codziennie, a efekty widać po kilku miesiącach ich wykonywania.

Istnieje wiele ćwiczeń powiększających penisa, ale wszystkie opierają się na takiej samej zasadzie – rozciągamy penisa, przytrzymujemy w takiej pozycji i rozluźniamy. Do ćwiczeń są używane również odpowiednie żele nawilżające.

Do dyspozycji są również tak zwane ekspandery na powiększanie penisa, które działają na zasadzie trakcji – na członka zakłada się odpowiednie urządzenia i nosi przez kilka godzin w ciągu dnia. W ten sposób rozciągamy penisa lub niwelujemy jego krzywizny – jeśli posiadamy taki problem.

A ty jaką metodę powiększania penisa wybierasz? Podziel się swoją opinią poniżej:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *